strony www lublin
sklepy internetowe lublin

Umowa serwisowa
gwarancja sprawnej i bezpiecznej obsługi
Twojej strony internetowej

Stała współpraca w ramach opieki programistycznej

Zobacz szczegóły

???

Czym jest umowa serwisowa?

To gwarancja sprawnej i bezpiecznej obsługi strony internetowej. To stała współpraca w ramach opieki programistycznej (technicznej) nad Państwa stroną www.

Umowa serwisowa oparta jest o określoną ilość godzin roboczych w danym miesiącu, które mogą być wykorzystane na pracę programisty lub webdewelopera.

serwis stron internetowych Lublin

Jak to działa?

Jak to działa?

Naszym klientom oferujemy usługi wsparcia w postaci stałej umowy serwisowej, w ramach której oddajemy do Państwa dyspozycji naszych specjalistów: webdeveloperów, webmasterów, programistów, grafików, specjalistów od marketingu w internecie.

Współpraca opiera się na określonej ilości godzin ryczałtowych w miesiącu, która przeznaczona jest do Państwa dyspozycji. Godziny w ramach abonamentu rozliczane są po preferencyjnych stawkach.

Godziny mogą być przeznaczane na dowolne czynności związane z konserwacją, aktualizacją lub rozbudową stron www, pracami na serwerze, poczcie email lub pracami graficznymi - wg Państwa zleceń.

Możemy też realizować doraźne prace zgodnie z bieżącymi potrzebami, które będą rozliczane wg aktualnych stawek.

Jak zacząć współpracę?

Wystarczy przesłać dane firmy oraz dane osoby kontaktowej wraz z podaniem adresu strony www, która ma zostać objęta wsparciem na adres kontakt@futuravision.pl

W ciągu 1 dnia roboczego po analizie Państwa strony www zostanie wysłana oferta oraz umowa do Państwa w formie elektronicznej

Podpisany dokument należy przesłać na adres siedziby firmy, w celu przyspieszenia realizacji skan umowy należy dostarczyć na kontakt@futuravision.pl

W razie ewentualnych pytań lub uwag, prosimy o kontakt bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za przyszykowanie oferty lub z biurem obsługi klienta.

Co daje umowa serwisowa?

projektowanie stron lublin

Bezpieczeństwo strony internetowej

Wdrażanie najnowszych aktualizacji stron. Reakcja w przypadku zagrożenia lub niebezpieczeństwa zewnętrznego (ataki hakerskie, wirusy). Przyspieszenie pracy strony. Archiwizacja oraz cykilczne kopie zapasowe plików strony.

projektowanie stron lublin

Kompleksowe wsparcie specjalistów

Wsparcie specjalistów z zakresu programowania, webdeveloperów, webmasterów, grafików. Dodawanie nowych funkcjonalności i modułów w ramach technologii w jakiej została wykonana strona.

projektowanie stron lublin

Oszczędność Państwa czasu i pieniędzy

Szybka reakcja na zgłoszenia (umowy serwisowe są obsługiwane w pierwszej kolejności). Niższy koszt roboczogodziny specjalisty niż w przypadku indywidualnych zgłoszeń.

projektowanie stron lublin

Modernizacja i rozbudowa

Dodawanie nowych funkcjonalności oraz uzupełnienie strony o nowe moduły w ramach technologii w jakiej strona została wykonana.

projektowanie stron lublin

Łatwość w zgłoszeniu

Nie trzeba mieć żadnej wiedzy technicznej aby wysłać zgłoszenie. Wystarczy wiadomość lub telefon a my zajmiemy się resztą.

projektowanie stron lublin

Gwarancja sprawnej obsługi

Umowa Serwisowa to gwarancja sprawnej i bezpiecznej obsługi Państwa strony/serwisu internetowego.

Jesteś zainteresowany współpracą? Wyślij zapytanie ofertowe lub umów się na spotkanie.