strony www lublin
sklepy internetowe lublin

Systemy dedykowane
narzędzia do zarządzania firmą
i jej zasobami

Aplikacje mobilne i desktopowe
systemy CRM/ERP

Zobacz szczegóły

Systemy

Niezawodne systemy dedykowane.

Istnieją sytuacje, gdy gotowy produkt nie spełnia Twoich potrzeb lub też działalność firmy jest na tyle specyficzna, że niezbędne jest stworzenie rozwiązania w pełni dedykowanego.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają stworzyć kompletne systemy oparte o różne technologie programistyczne, jak również aplikacje poszerzające Twój serwis o zupełnie nowe funkcjonalności.

Aplikacje mobilne

W ostanich latach widzimy bardzo intensywny i dynaminczy wzrost popularności aplikacji na urządzenia mobilne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jesteśmy w stanie zaprojektować i zaprogramować aplikacje spełniające najśmielsze oczekiwania.

Tworzone przez nas aplikacje dostosowane są do pracy na różnych rodzajach urządzeń, np. smartphone, tablet. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji dla systemu Android.

Aplikacje desktopowe

Aplikacje desktopowe projektowane są dla wymagających Klientów, gdzie ważna jest szybkość wprowadzanych danych. Często aplikacje desktopowe znajdują zastosowanie w miejscach w których jest utrudniony lub niemożliwy dostęp do Internetu.

Przygotowujemy oprogramowanie działające o relacyjne bazy danych MySQL, Oracle. W przypadku, gdy Klient decyduje się na plikową bazę danych, przygotowujemy rozwiązanie oparte o bazy danych SQLite lub Firebird, umożlwiając korzystanie z bezkonfiguracyjnej aplikajci.

Systemy CRM/ERP

Jedne z popularniejszych systemów do zarządzania firmą i jej zasobami. Tworzone przez nas aplikacje dostosowane są do pracy na różnych rodzajach urządzeń, np. smartphone, tablet. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji dla systemu Android. Projektując interfejs kierujemy się przejrzystym i użytecznym wyglądem.

Aplikacje tworzymy w języku natywnym Java lub HTML (ionic). W związku, iż tworzone aplikacje pracują w różnych konfiguracjach często wykorzystują zalety komunikacji REST, Socket.

SmartCMS

Jednym z naszych systemów jest SMART(cms) pozwalający w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać treścią i zawartością strony internetowej.

projektowanie stron lublin

Przyjazny interfejs

Interfejs systemu został zaprojektowany w taki sposób aby umożliwić szybkie dotarcie do szukanej treści strony i jej edycję.

pozycjonowanie lublin

Spójny wygląd

Działa bezproblemowo na każdym urządzeniu - wersja responsywna pozwala na edycję poprzez dowolną przeglądarkę.

strony internetowe lublin

Modułowa budowa

Modułowa architektura zapewnia możliwość rozbudowy serwisu o kolejne panele i funkcje w zależności od potrzeb klienta.

projektowanie stron lublin

Wielojęzykowy

Nieograniczona ilość wersji językowych. Możliwość prezentacji treści witryny internetowej na całym świecie.

pozycjonowanie lublin

Personalizacja

System posiada bardzo zróżnicowaną i bogatą funkcjonalność dostosowywaną indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

strony internetowe lublin

Kontrola uprawnień

System umożliwia administrację witryny oraz dostęp do funkcji systemu przez użytkowników o różnych uprawnieniach.

Chcesz w łatwiejszy sposób zarządzać Swoją firmą? Zgłoś się do nas.