strony www lublin
strony internetowe lublin

Twoja kariera w naszej firmie!

Dołącz do zespołu wyróżniającego się pasją i chęcią podejmowania największych wyzwań. Rozwijaj kompetencje, przyswajaj nowe technologie, stawiaj sobie ambitne wyzwania ...

Praca

Koder / Wdrożeniowiec

sklepy internetowe lublin

Nawiążemy współpracę z doświadczonym koderem / wdrożeniowcem layoutów sklepów i stron internetowych do popularnych rozwiązań opensource: prestashop, magento, wordpress, joomla itp.

Twoje zadania

  • kodowanie layoutów graficznych pod popularne rozwiązania opensource
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • przestrzeganie obowiązujących wytycznych projektowych oraz terminów zleceń

Nasze oczekiwania

  • znajomość języka PHP 5
  • znajomość bazy danych MySQL
  • znajomość HTML5, CSS3
  • znajomość PrestaShop, WordPress ...
  • znajomość Photoshop
  • dobra organizacja czasu i miejsca pracy
  • doświadczenie poparte projektami - portfolio

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej
  • uczestniczenie w ciekawych projektach
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

Grafik komputerowy

Nawiążemy współpracę z doświadczonym grafikiem layoutów stron i sklepów internetowych. Minimum trzyletnie doświadczenie w kreowaniu i projektowaniu w obszarze digital. Dodatkowym atutem będzie skład i DTP.

  • projektowanie serwisów i stron internetowych
  • produkcja graficzna na potrzeby realizowanych projektów

  • perfekcyjna znajomość Adobe CS
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • znajomość grid standard popularnych framework'ów np. bootstrap
  • zainteresowanie reklamą, Internetem i trendami w nowych mediach
  • opcjonalnie skład i DTP

Oferujemy

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres kontakt@futuravision.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Futuravision z siedzibą w Lublinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.